Rusza wczesna rejestracja na LGBT Business Forum Conference 2016

Od dziś można już rejestrować się do udziału w tegorocznej edycji naszej LGBT Business Forum Conference. Wydarzenie odbędzie się 10 czerwca 2016 w Warszawie.

Kliknij, by przejść do rejestracji

Kliknij, by przejść do rejestracji

LGBT Business Forum Conference to największe biznesowe wydarzenie poświęcone tematyce różnorodności w miejscu pracy w kontekście osób LGBT. Jak co roku, spodziewamy się, że udział wezmą w nim przedstawiciele kilkudziesięciu firm, działających w Polsce. Nie zabraknie przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz instytucji publicznych.

Jak zawsze, w konferencji udział wezmą goście zagraniczni. Wśród potwierdzonych już osób znaleźli się Jean-Luc Vey z niemieckiej organizacji PrOut At Work oraz Matt Skallerud – założyciel i szef Pink Banana Media z USA.

Bardzo cieszymy się, że rok rocznie nasze wydarzenie gromadzi coraz więcej osób i firm zainteresowanych wdrażaniem równości w miejscu pracy – tłumaczy Jej Perfekcyjność, Prezesa Fundacji LGBT Business Forum. – Skorzystanie z wczesnej rejestracji daje pewność miejsca na wydarzeniu. Dlatego zachęcamy wszystkie osoby zainteresowane, by rezerwowały sobie czas w kalendarzu i już teraz potwierdzały swoje przybycie.

Konferencja rozpocznie się około godziny 10:00 i potrwa do ok. 15:30. W jej trakcie zaprezentowane zostaną wyniki Badania środowiska i rynku pracy osób LGBT w Polsce 2016 – największego tego typu badania w kraju.

Jak co roku, konferencja będzie częścią Festiwalu Parady Równości.

TUTAJ znajdziesz formularz rejestracyjny.

Wieczorem tego samego dnia odbędzie się Gala Tęczowej Pszczoły. Bilety na Galę będą dostępne już wkrótce na stronie www.lgbt.biz.pl.

A tak konferencja wyglądała rok temu: