Co powinniśmy wiedzieć kratach rolowanych?

2020-07-26

Przede wszystkim warto napisać, że kraty rolowane https://www.systemo.eu/oferta/kraty-rolowane/ są urządzeniami, które jednocześnie spełniają wiele różnych funkcji. Zastosowanie znajdują one i wewnątrz obiektów, na przykład w galeriach handlowych, a także na zewnątrz, czyli w budynkach, które są wolnostojące.


Z czego produkowane są rolowane kraty?


Na pewno musimy wymienić stal oraz aluminium. Kratami rolowanymi stalowymi są przede wszystkim ciężkie oraz bardzo wytrzymałe mechanizmy. Świetnie one sprawdzają się jak skuteczne zabezpieczenia otworów parkingowych oraz magazynowych. Aluminiowymi kratami rolowanymi nazywamy konstrukcje, które są z pewnością stosunkowo lekkie. Świetnie sprawdzają się one w punktach handlowych, w galeriach handlowych oraz w restauracjach oraz salonach jubilerskich. O tym należy pamiętać, gdyż jest to bardzo ważne.


Jaki jest wygląd oraz budowa krat rolowanych?


Jest to zależne od miejsc, w których to są one zamontowane oraz jakie funkcje mają pełnić. Na pewno pomieszczenia muszą być bezpieczne oraz odpowiednio wyeksponowane. W takiej sytuacji najlepiej sprawdzają się kraty, które są ze stalowych prostych rurek oraz takich, które są gięte sinusoidalnie.

Obejrzyj nasze video

@ Copyright 2018